Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Deodorant & Parfümler

Marka: Faber Naturex Model: Oda Parfümü
Faber Naturex® Room Fresh Oda ParfümüKoku: "Gizli Bahçe"• Bitkisel esaslı formülü ile istenmeyen kötü kokuları ortamdan uzaklaştırarak kalıcı ve hoş bir koku bırakır.• Otel, konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, cafe, restaurant, sağlık merkezleri, vb. kokunun önem kazandığı mekanlarda kullanıl..
₺23,90
Marka: Faber Naturex Model: Oda Parfümü
Faber Naturex® Room Fresh Oda ParfümüKoku: "Lavanta & Vanilya"• Bitkisel esaslı formülü ile istenmeyen kötü kokuları ortamdan uzaklaştırarak kalıcı ve hoş bir koku bırakır.• Otel, konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, cafe, restaurant, sağlık merkezleri, vb. kokunun önem kazandığı mekanlard..
₺23,90
Marka: Naturalive Model: Deo Roll-On
Aluminyum chlorinat içermediğinden,doğal terleme fonksiyonlarına olumsuz etkilerin oluşumuna neden olmaz.Terleme sonucu oluşan kötü kokuyu engellemeye yardımcı olur.Dengelenmiş PH değeri ile cildin PH değerine uygundur.Saklama Koşullları:25 derecenin altında oda sıcaklığında  nem ve ışıktan uza..
₺20,00
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.