Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Çocuk Diş Macunları

Marka: Agarta Model: Çocuk Diş Macunu
Çocuklara özel doğal ağız ve diş bakımı…Dişlerinizi günde en az iki kere veya diş hekiminizin önerdiği şekilde fırçalayınız. Dişlerinizi, diş etlerinizi ve dilinizi fırçalayınız. İstenilen etkinin görülebilmesi için diş macununuzun düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.Özellikleri ve Faydalarıİç..
₺16,50
Marka: Feradisin Model: Çocuk Diş Macunu
● Yeşil Çay Özü ve Kasilitol ile çocukların dişlerini çürüklere karşı korumaya yardımcı olur.● İçeriğindeki Doğal Çilek Aroması ile diş fırçalamayı çocuklar için eğlenceli hale getirir● Diş minelerinizi çizmeden beyazlatır.● Çocuk gelişimine zararlı olduğu tespit edilmiş, helal boyutu şüpheli hammad..
₺9,90
Marka: Naturalive Model: Çocuk Diş Macunu
Küçük çocukların, kullandıkları diş macununun 2/3’ünü yuttukları tespit edilmiştir.Fluorid; diş macunlarında dişleri koruma amaçlı kullanılmaktadır. Uluslararası Araştırma Konseyi (NRC), fluoridin yutulması durumunda beyin ve kemiklere zarar verebileceğini açıklamıştır. Ayrıca; uzun süreli kullanımı..
₺11,00
Marka: Organicadent Model: Çocuk Diş Macunu
ORGANICADENT Diş Macunu diş bakımının tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlayan bir üründür. İçeriğindeki hammaddeler ve üretim prosesi ile hem helal sertifikalandırma hem de organic sertifikalandırılma koşullarına tam olarak uymaktadır. Yapay tatlandırıcı, sentetik hammaddeler ve renklendiric..
₺16,90
Marka: Spumy Model: Çocuk Diş Macunu
 Sağlıklı DişMutlu GülüşÇocukların ağız ve diş sağlığını, bitkisel, doğalformülünde bulunan misvak özleri, naneve okaliptus içeriğiyle korur.Güçlü DişlerDiş minelerine zarar vermeden beyazlık ve parlaklık kazandırır.Ferah NefesFormülündeki  okaliptus ve nane aroması ile ferah bir nefes sağ..
₺9,00
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.