Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Çamaşır Temizliği

Marka: Faber Naturex Model: Sıvı Çamaşır Deterjanı
Faber Naturex® Liquid MaticBitkisel İçerikli Lavanta Kokulu Sıvı Çamaşır DeterjanıÇamaşır makinelerinde kullanıma uygun, konsantre sıvı çamaşır deterjanıdır.• Kirleri ve lekeleri kolayca çıkarır ve çamaşırları yıpratmaz, içeriğinde petrol türevi madde bulundurmadığından çamaşırlarda hiçbir kalıntı b..
₺32,90
Marka: Faber Naturex Model: Sıvı Leke Sökücü
Faber Naturex®  Oxy LiquidBitkisel İçerikli Leke SökücüAktif oksijen içeren leke sökücü özellikli yardımcı sıvı yıkama ürünüdür.• Aktif oksijen sayesinde zorlu lekeleri ve yağları temizler.• Çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Kullanma Talimatı:Deterjan gücünü arttırıcı olarak her çamaşır ..
₺24,90
Marka: Faber Naturex Model: Toz Leke Sökücü
Faber Naturex® Oxy PowderBitksisel İçerikli Toz Leke Sökücü• Aktif oksijenli yüksek performansa sahip ultra konsantre toz leke sökücüdür.• Boraks ve doğal komplex yapıcı maddeler içerir.• Ana yıkama toz deterjanın yıkama gücünü artırarak zorlu lekeleri çıkarır.• Aktif oksijen sayesinde zorlu lekeler..
₺26,90
Marka: Faber Naturex Model: Toz Çamaşır Deterjanı
Faber Naturex® Powder MaticBitkisel İçerikli Borakslı Ultra Konsantre Toz Çamaşır DeterjanıBoraks Ne Demektir?                                                   &nbs..
₺39,90
Marka: Faber Naturex Model: Toz Çamaşır Deterjanı
Faber Naturex® Powder MaticBitkisel İçerikli Borakslı Ultra Konsantre Toz Çamaşır DeterjanıBoraks Ne Demektir?                                                   &nbs..
₺38,90
Marka: Faber Naturex Model: Çamaşır Yumuşatıcı
Faber Naturex® Soft Bitkisel İçerikli Lavanta Kokulu Konsantre Çamaşır YumuşatıcısıÖzellikle pijama, havlu, bornoz, türü çamaşırlarda doğal bir yumuşaklık sağlar.• Deterjanlı yıkama sırasında çamaşırların üzerinde oluşan, statik elektriklenmeyi önler. •  Ütüyü kolaylaştırır. • Sürekli yıkama ve..
₺22,90
Marka: Feradisin Model: Çamaşır Deterjanı Jel
● SLS, SLES, fosfat, ağartıcı ve renklendirici içermez.● Petrolden elde edilen kimyasallara yer vermediği için kolay durulanır, çamaşırlarda kalıntı bırakmaz● Bebeğinizin çamaşırları dahil tüm hassas çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.● Etkin formülü sayesinde çamaşırlardaki kir ve lekeleri ..
₺26,90
Marka: Feradisin Model: Çamaşır Yumuşatıcı
● SLS, SLES, fosfat, ağartıcı ve renklendirici içermez.● Petrolden elde edilen kimyasallara yer vermediği için kolay durulanır, çamaşırlarda kalıntı bırakmaz● Çamaşırlarınıza yumuşaklık verir. Helal sertifikalı ve alerjen olmayan esansiyel yağlar ile çamaşırlarınızın uzun süre ile güzel kokmasını sa..
₺21,90
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.