Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Pratik Yemekler

Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Tütsülenmiş lezzeti ve kokusuyla firik ve bulgurun muhteşem karışımı olan Duru Dual Firikli, farklı lezzetler arayan tüketicilerimiz için oluşturduğumuz bulgur ve firik karışımıdır. Duru Dual Firikli bulgur yağ ve tuz eklenerek 20 dakika da pişen oldukça pratik ve sağlıklı bir üründür.Menşei: T..
₺3,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Mantar seven tüketicilerimiz için kurutulmuş istiridye mantarı ile başbaşı bulgurun karışımı ile oluşturulan ürünümüzde tüketicilerimiz pratik bir şekilde lezzetli bir mantarlı bulgur pilavı hazırlayabilirler. İsteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pilav 15 dakikada pişiyor.Menşei:&nb..
₺4,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Birbirine çok yakışan mercimek ve bulgurun sağlıklı karışımı olan Duru Dual Mercimekli, pişme süreleri farklı olan bulgur ve mercimeğin aynı sürede piştiği tek üründür. Önceden haşlanmış mercimek ile başbaşı bulgurun karışımından oluşan ürüne isteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pil..
₺3,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Birbirine çok yakışan nohut ve bulgurun sağlıklı karışımı olan Duru Dual nohutlu, pişme süreleri farklı olan bulgur ve nohudun aynı sürede piştiği tek üründür. Önceden haşlanmış nohut ile başbaşı bulgurun karışımından oluşan ürüne isteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pilav 15 dakika..
₺3,00
Marka: Duru Dual Model: Bakliyat
Sebze seven tüketicilerimiz için kurutulmuş sebzeler ve başbaşı bulgurun karışımı ile oluşturulan ürünümüzde tüketicilerimiz pratik bir şekilde lezzetli bir sebzeli bulgur pilavı hazırlayabilirler. İsteğe bağlı olarak tuz ve yağ eklenerek hazırlanacak pilav 20 dakikada pişiyor.Menşei: TürkiyeBe..
₺4,00
Marka: Duru Pratik Model: Bakliyat
Sofralarınızı tamamlayacak kolaylıklar için en lezzetli börülceler özenle seçilip haşlandı. Porsiyonluk paketler halinde sunuldu. Duru Pratik salatadan mezeye, pilavdan çorbaya her tarifinize ve bakliyat yemeklerinize lezzet ve hız katacak.Menşei: TürkiyeBesin ÖğeleriDeğerlerKalori132 kcalYağ0,..
₺6,00
Marka: Duru Pratik Model: Bakliyat
Sofralarınızı tamamlayacak kolaylıklar için en lezzetli fasulyeler özenle seçilip haşlandı. Porsiyonluk paketler halinde sunuldu. Duru Pratik salatadan mezeye, pilavdan çorbaya her tarifinize ve bakliyat yemeklerinize lezzet ve hız katacak.Menşei: TürkiyeBesin ÖğeleriDeğerlerKalori138 kcalYağ1,..
₺6,00
Marka: Duru Pratik Model: Bakliyat
Sofralarınızı tamamlayacak kolaylıklar için en lezzetli kırmızı fasulyeler özenle seçilip haşlandı. Porsiyonluk paketler halinde sunuldu. Duru Pratik salatadan mezeye, pilavdan çorbaya her tarifinize ve bakliyat yemeklerinize lezzet ve hız katacak.Menşei: TürkiyeBesin ÖğeleriDeğerlerKalori109 k..
₺6,00
Marka: Duru Pratik Model: Bakliyat
Sofralarınızı tamamlayacak kolaylıklar için en lezzetli mısırlar özenle seçilip haşlandı. Porsiyonluk paketler halinde sunuldu. Duru Pratik salatadan mezeye, pilavdan çorbaya her tarifinize ve bakliyat yemeklerinize lezzet ve hız katacak.Menşei: TürkiyeBesin ÖğeleriDeğerlerKalori102 kcalYağ4.2 ..
₺6,00
Marka: Duru Pratik Model: Bakliyat
Sofralarınızı tamamlayacak kolaylıklar için en lezzetli nohutlar özenle seçilip haşlandı. Porsiyonluk paketler halinde sunuldu. Duru Pratik salatadan mezeye, pilavdan çorbaya her tarifinize ve bakliyat yemeklerinize lezzet ve hız katacak.Menşei: TürkiyeBesin ÖğeleriDeğerlerKalori118 kcalYağ0,8 ..
₺6,00
Marka: Zel Model: İlikli Kemik Suyu
Zel İlikli Kemik Suyunda Neler Var? sadece %100 dana ilikli kaval kemiği kullanılarak kendi tesisimizde üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünümüzü az miktarlarda katkısız havuç, kuru soğan, tane beyaz karabiber, defne yaprağı ve tuz ile lezzetlendiriyoruz.Ürünümüz sterilize edildiği için ürünümüz ..
₺11,95
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.