Menu
Your Cart

İlk Alışverişinize Hoşgeldin Hediyesi

Çaylar

Marka: Ofçay Model: Siyah Çay
Ofçay Efsane Filiz Siyah Çay 1000gSiyah Karadeniz Filizi 5000 yıllık bir lezzetin filizlenip büyüdüğü, yüzyıllar boyunca kuşaktan kuşağa aktarıldığı bir efsane. Gelenekselleşen Karadeniz bereketinin efsanevi lezzeti artık Karadeniz'in seçme yapraklarında...
₺32,50
Marka: Ofçay Model: Bitki Çayı
Ofçay Halisane Adaçayı Bitki Çayı (20'li poşet) Tamamen doğal adaçayından üretilerek dört tarafı kapalı zarf teknolojisiyle paketlenmiştir.20 ad. X 1.5 gr.  Sindirim sistemi rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olan Adaçayı'nın aynı zamanda vücudu virüslere ve bakterilere karşı koruma..
₺5,20
Marka: Ofçay Model: Bitki Çayı
Ofçay Halisane Form Bitki Çayı (20'li poşet) Sinameki yaprağı, huş ağacı, ardıç, peygamber çiçeği, civanperçemi, nergis çiçeği, mürver çiçeğinden üretilerek dört tarafı kapalı zarf teknolojisiyle paketlenmiştir. 20 ad. x 2 gr.  Form çaylarının özelliği içerisinde bulunan bitkiler sayesinde..
₺5,20
Marka: Ofçay Model: Bitki Çayı
Ofçay Halisane Ihlamur Çayı (20'li poşet) Tamamen doğal ıhlamur çiçeği ve limon parçacıklarından üretilerek dört tarafı kapalı zarf teknolojisiyle paketlenmiştir.20 ad. X 1.5 gr.  Tilia olarak bilinen ıhlamur ağacı 5 - 10cm büyüklükte yapraklara ve aromatik kokulu sarı çiçeklere sahiptir. ..
₺5,20
Marka: Ofçay Model: Bitki Çayı
Ofçay Halisane Rezene Bitki Çayı (20'li poşet) Tamamen doğal rezene bitkisinden üretilerek dört tarafı kapalı zarf teknolojisiyle paketlenmiştir.20 ad. x 2 gr.  Rezene çayının yatıştırıcı etkisi ile ağrıları azalttığı düşünülmektedir. Aynı zamanda kansızlığı gidermede yardımcı olur.İçindek..
₺5,20
Marka: Ofçay Model: Bitki Çayı
Ofçay Halisane Adaçayı Bitki Çayı (20'li poşet) Doğal yeşil çaydan üretilerek dört tarafı kapalı zarf teknolojisiyle paketlenmiştir. 20 ad. x 2 gr.  Antioksidan içeren yeşil çayın kolesterolü düşürmesi, cildin yaşlamasını geciktirmeye ve kilo vermeye yardımcı olması sağlığa faydalarından s..
₺5,20
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Siteyi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.